Ufi.org.ua

Title

Українська федерація інформатики

Description

Українська Федерація Інформатики була створена в 1991 році з ініціативи академіка Національної академії наук професора Михалевича Володимира Сергійовича. З часу свого заснування УФІ активно та планомірно здійснює діяльність з популяризації інформаційних технологій в Україні. Діяльність УФІ реалізується у організації різноманітних семінарів, виставок, участі у науково-практичних конференціях, представництва в системі державного управління.

УФІ активно здійснює законотворчу діяльність, беручи участь у розробці законопроектів у галузі інформаційних технологій. Експерти УФІ брали участь у розробці більш ніж 10 законодавчих актів. Члени УФІ брали активну участь у розробці урядової програми інформатизації, що була прийнята 1998 року, у розробці законодавчих актів, що регулюють такі галузі інформатики як зберігання та захист інформації, використання інформаційних технологій у освіті, бюджетному процесі. Свою точку зору УФІ висловлює також щодо питань уведення в країні цифрового підпису та електронної комерції, уведення електронного документообігу та ін. члени УФІ беруть участь у різних державних та громадських комітетах та організаціях, серед яких Національний комітет з інформатизації, Консультаційний Комітет зі зв'язку та інформатизації при Верховній Раді України, громадське об'єднання "Електронна Україна" та інші.

Одним з найважливіших завдань УФІ є популяризація інформаційних технологій шляхом навчання населення основам інформаційних технологій. Після того як УФІ у 2003 році стала учасником програми Європейського свідоцтва користувача комп'ютера European Computer Driving Licence (ECDL), Федерація розпочала нову главу своєї діяльності. Просування найпопулярнішого у світі сертифіката, що підтверджує базові знання та навички роботи на персональному комп'ютері, стало одним з пріоритетних завдань УФІ. Програма ECDL на сьогоднішній момент визнана у більш ніж 90 країнах світу. За межами Європи програма відома як Міжнародне свідоцтво користувача комп'ютера (International Computer Driving Licence - ICDL). Сертифікація здійснюється через велику кількість національних тестових центрів та через підрозділи ЮНЕСКО. Більш ніж 3 000 000 осіб у світі мають ECDL/ICDL сертифікат.

read more

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Ufi.org.ua&oldid=24845392"