Strum-Service.com.ua

Title

"Струм-Сервіс" - комп'ютери, комплектуючі, периферія, витратні матеріали, мережеве обладнання. м. Вінниця.

Description

"Струм" - це команда професіоналів. За роки плідної праці ми зарекомендували себе надійним партнером та стабільним постачальником продукції. Наша спеціалізація - торгівля комп'ютерами та комплектуючими, моніторами, периферійними пристроями, мережевим обладнанням, витратними матеріалами та комп'ютерними аксесуарами. Асортимент товарів, що ми пропонуємо, дозволяє створювати сучасні обчислювальні системи будь-якого рівня на базі передових технологій від найкращих світових виробників, таких як Intel, AMD, IBM, InnoVision, Samsung, Epson, HP та інших.

ТОВ "Струм-Сервіс" є офіційним дистриб'ютором відомих на Україні фірм "НІС", "КПІ-сервіс", "САМТРЕЙД" у м. Вінниці, та має статус постачальника сертифікованих комп'ютерів "Majesty computers"™ та "GRAND computers". Ми маємо також сертифікат міжнародної фірми "Reichle & De-Massari Convincing cabling solution", що надає нам можливість виконувати роботи по монтажу локальних мереж на рівні міжнародних стандартів якості.

Маючи достатній штат висококласних спеціалістів, ми допоможемо підібрати клієнтам індивідуальну конфігурацію комп'ютера та пакет прикладних програм в залежності від того, які задачі і в якій сфері необхідно вирішувати з їхньою допомогою. Кожен комп'ютер проходить тестування на протязі 24 годин. В процесі тестування оцінюється швидкодія, сумісність з різноманітним програмним забезпеченням, надійність та стабільність в роботі.

read more

Languages

ua (Ua)

Logos

Logo-strum-service-com-ua.jpg

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Strum-Service.com.ua&oldid=2422120"