MiroMix.com.ua

Title

МіроМІКС Юнайтед - DELL Corporation в Україні - MiroMIX United Ltd., DELL Authorized Distributor - Миромикс Юнайтед - дистрибутор DELL Corporation в Украине МіроМІКС Юнайтед - DELL Corporation в Україні

Description

Компанія «МіроМІКС Юнайтед» була заснована в 2000 році з метою представлення інтересів DELL Corporation на українському ринку. Компанія на правах офіційного дистрибутора DELL виконує постачання повного спектра обладнання виробництва відомого світового виробника - ноутбуків, настільних систем, серверного устаткування, дискових підсистем, засобів резервного копіювання даних, апаратних систем зберігання даних, мережного обладнання.

МіроМІКС Юнайтед придає особливу увагу участі як в міжнародних проектах по програмам TACIS, USAID, Світового банку, так і в українських державних та недержавних програмах по розвитку інформаційної структури установ та підприємств.

Високоякісне сервісне обслуговування обладнання DELL є одним із пріоритетів діяльності нашої компанії, і як доказ цьому, в 2004 компанія році пройшла сервісних аудит за новими світовими стандартами DELL та підтвердила свій статус DASP (DELL Authorized Service Provider).

read more

Languages

ua (Ua)

Logos

File:Logo-miromix-com-ua.jpg

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=MiroMix.com.ua&oldid=24519998"