2o7.net sets browser cookies for many sites & is part of omniture

==Title== Erdogdu Emlak Real Estate Omniture Privacy - 2o7.net Explained

Description

Omniture is the leading provider of on-demand, Web analytics and online business optimization services-supplying the essential intelligence companies need to successfully improve the performance of online business and marketing initiatives.

The company provides its customers with the ability to collect, integrate, analyze and automate the reporting and distribution of multi-channel business information and processes, empowering business users at all levels to make more informed, real time, data-driven decisions.

Omniture’s leadership is the result of significant experience gained over the past ten years helping industry leaders such as AOL, Apple, Countrywide Financial, eBay, GM, HP, MSNShopping, Sears, Time and Wal-Mart drive successful online businesses. Customers represent the largest and most well respected enterprise brands in the world, including:

read more

Languages

English

Hakkımızda

Gayrimenkul alım-satımı, kiralanması, dekorasyonu vb konularda hizmet vermek üzere 1984 yılında bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Erdoğdu Emlak Ltd Şti, kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir. Erdoğdu Emlak özellikle Beşiktaş, Balmumcu ve Dikilitaş semtlerinde uzmanlaşmıştır. Ancak hizmet alanı, Beşiktaş ve civarıyla sınırlı değildir. İstanbul dışındaki şehirlerdeki gayri menkullere yönelik hizmet de verebilmektedir. Şirket olarak bizim en önem verdiğimiz değer, dürüstlüktür. Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır.

Erdoğdu Emlak, müşteri memnuniyetine odaklı bir şirkettir. Biz öncelikle müşterimizin nasıl bir yer aradığını anlamaya özen gösteririz. Böylece değerli zamanını boşa harcamaz ve kendisini gereksiz yere yormayız. Bunu yaparken de müşterimizi en çok memnun edebilecek alternatifler üzerinde dururuz. Bizim için müşterilerimizin büromuzdan memnun ayrılması büyük önem taşır. Zaten müşterilerimizin önemli bir kısmı, daha önce verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin bir sonucu olarak bize tekrar gelenlerden oluşmaktadır.

Erdoğdu Emlak olarak en son hizmetimiz, müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın ücretsiz olarak ilan verebilmelerini sağlamak üzere www.erdogduemlak.com Sitesi İlan Portalı'nı kurmamızdır. Bu ilan portalının temel amacı, kullanıcılarımızın ve meslektaşlarımızın internet üzerinden aradıkları gayri menkullere kolayca ulaşabilmeleri ve aynı kolaylıkla ilanlarını verebilmeleridir. Bir diğer amaç ise, meslektaşlarımızla karşılıklı empati`ye dayanan ilkeli ve dürüst bir işbirliği geliştirmektir.

Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyoruz ve mesleğini sorumlulukla yerine getiren, kaliteli hizmet veren, dürüst ve ilkeli meslektaşlarımızla birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

Erdoğdu Emlak LTD ŞTİ adına Osman Erdoğdu

Discussion

A user added what looks to be a lot of nice content to this page, but it's in Turkish, and it was left at the bottom of the page (below the categories). So, I've moved it up to it's proper place and tried to format it as intended... however, if anyone who reads Turkish wants to take a stab at fixing it, feel free. Any help would be greatly appreciated. --TakKendrick 01:29, 4 September 2006 (PDT)

Related Domains

External Links

Domain Resolution

This domain resolves to the following IP addresses:


Retrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=2o7.net&oldid=54721299"