Vlasnasprava.info

Revision as of 22:17, 9 November 2013 by WikiSysop (talk | contribs) (migration import)(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Title

VlasnaSprava.info :: Власна справа - все для розвитку підприємництва

Description

Починаючому підприємцеві www.VlasnaSprava.info допоможе оцінити свою ідею, написати бізнес-план, вибрати оптимальну форму ведення підприємницької діяльності, ознайомитися з усіма існуючими в Україні дозволами й узгодженнями, поспілкуватися з більш досвідченими колегами. У розділах "Магазин Готового Бізнесу" та "Франчайзинг" Ви знайдете базу пропозицій про покупку й продаж бізнесів і франшиз, аналітичні матеріали про ринок готового бізнесу, методах оцінки бізнесу, особливостях проведення угод і багато чого іншого.

Власникам і менеджерам працюючого бізнесу цікавими будуть інформаційні матеріали й різні каталоги, які присвячені питанням фінансування бізнесу, постійно оновлювана інформація про бізнес-навчання, моніторинг законодавства, інтерактивний довідник підприємця "Бізнес від А до Я" і багато чого іншого. Хотілося б підкреслити унікальну можливість поставити актуальне запитання прямо зі сторінок нашого сайту представникам влади, відомим суспільним діячам і видатним представникам бізнесу.

Представникам органів державної влади портал дає унікальну можливість інтерактивного й постійного діалогу з підприємцями. Портал www.VlasnaSprava.info дозволяє їм оперативно інформувати громадськість про результати своєї діяльності, про зміни в регуляторній політиці того чи іншого відомства. І, що не менш важливо, - отримувати відгук і відчувати реакцію підприємців. Найбільш важливими інструментами в цьому змісті є розділи:

read more

Logos

Logo-vlasnasprava-info.gif

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Vlasnasprava.info&oldid=30644654"