Register.com.ua

Revision as of 01:41, 10 November 2013 by WikiSysop (talk | contribs) (migration import)(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Title

Register.UA - Реєстрація та керування доменами, розміщення вузлів

Description

Консалтингова компанія DMedia® пропонує рішення з реєстрації, резервування і супроводу доменів у різних українських доменах і доменах верхнього рівня, розміщенню Ваших інформаційних вузлів (сайтів) - професійні послуги хостингу на високошвидкісних магістралях в Інтернет.

DMedia® (Register.UA™) - є першою та найстарішою в Україні спеціалізованою компанією - професійним Реєстратором доменних назв. Головними принципами нашої роботи є ввічливість та уважність до клієнтів, обачливість та надійність в технічному обслуговуванні. Ми намагаємось ніколи не ризикувати спокоєм наших клієнтів та надійністю роботи наших технічних систем. Ми ніколи не пропонуємо сумнівних чи ризикованих послуг.

Як хостинг провайдер, DMedia® пропонує послуги початкового та середнього рівня, завжди досяжні за ціною та надійні. Ми маємо власний технічний комплекс, який постійно розбудовується, та ми сподіваємося досягнути найорігінальних технічних рішень та зручності користування послугами хостингу та пошти..

read more

Languages

ua (Ua)

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Register.com.ua&oldid=30848733"