MoShaverAn.info is a network of real estate agencies in Tabriz (Amlak Tabriz)

با انتخاب فهرست آژانسها می توانید منطقه مورد علاقه خود را انتخاب نموده و لیست مشاورین املاک فعال در آن منطقه را ملاحظه فرماید و با انتخاب هر کدام از آنها وارد سایت اختصاصی ایشان شده و موارد ملکی را بررسی فرمایید. در بخش اخبار و تازه ها می توانید آخرین اخبار مربوط به مسکن و املاک و تصمیمات مسئولین را بخصوص در منطقه تبریز و حومه ملاحظه فرمایید .

در قسمت مقالات و مطالب می توانید مقالات آموزشی در مورد مسکن و ساختمان ونیز نکات قانونی در خرید و فروشها و نمونه فرمهای رایج را مطالعه فرمایید.


در بخش بعدی و زير فهرست اصلي سايت می توانید با ساده ترین روش به جستجوی ملک دلخواه خود بپردازید. شما می توانید ابتدا نوع معامله مورد نظر را که شامل فروش و رهن و اجاره می باشد انتخاب نموده و سپس نوع ملک و محدوده قیمت و منطقه مورد نظر را انتخاب فرمایید:

سپس با فشردن دکمه جستجو موارد ملکی برای جستجوي شما نمايش داده خواهد شد. برای جستجوی دقیق تر می توانید از بخش جستجو با جزئیات بیشتر استفاده نمایید.بخش ديگر شامل نقشه تبریز است که به 10 بخش تقسیم شده تا جستجو ساده تر گردد. شما می توانید با حرکت روی نقشه و ناحیه های تبریز محلات مستقر در آن نواحی را در قسمت بالای نقشه ملاحظه فرمایید . با انتخاب هر ناحیه وارد صفحه ای خواهید شد که تعداد موارد ملکی و آژانسهای آن ناحیه را برای شما نشان خواهد داد.Retrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=MoShaverAn.info&oldid=26804812"