Mazda.EmilFrey.pl Oficjalny Serwis Mazdy - Emilfrey Kraków

Oficjalny Serwis Mazdy - Emilfrey Kraków

Grupa Emil Frey AG

Szwajcarska grupa Emil Frey A.G. działa już od 1924 roku. Należy do niej 9 firm importujących kilkanaście różnych marek samochodów, sprzedawanych na rynkach: szwajcarskim, austriackim, węgierskim, czeskim i polskim.

W Polsce koncern Emil Frey A.G. obecny jest od lipca 1999 roku, wraz z powstaniem w Krakowie spółki Subaru Import Polska – oficjalnego i wyłącznego importera samochodów Subaru na terenie Polski.

W czerwcu 2005 roku pojawiło się nowe dziecko w rodzinie firm zrzeszonych pod skrzydłami szwajcarskiej grupy – powstał autoryzowany serwis Mazdy i Subaru, firma Emil Frey Polska S.A.

Tutaj każdy klient ma zapewnioną najlepszą obsługę i fachowe doradztwo.

Serwis Emil Frey Polska S.A. prowadzi pełen zakres prac diagnostycznych, mechanicznych i elektromechanicznych w samochodach marki Mazda i Subaru.

Serwis:

   » naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów Mazda
   » montaż dodatkowego wyposażenia
   » wymianę i wyważanie opon
   » okresowe przeglądy techniczne
   » ustawianie geometrii zawieszenia
   » obsługę układów klimatyzacji
   » usługi blacharsko-lakiernicze

Firma ma bardzo mocną pozycję na krakowskim rynku motoryzacyjnym. Przykład firmy Emil Frey Polska S.A. to najlepszy dowód na to, że nawet w bardzo trudnym okresie można osiągnąć cel, który na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwy do osiągnięcia. Zaspokojenie potrzeb naszych klientów to cel naszej firmy. U nas każdy klient oczekując na samochód może napić się kawy lub herbaty – oczywiście bezpłatnie.

Emil Frey Polska S.A.
ul. J. Conrada 45
31-357 Kraków
tel. +48 12 638 67 49
fax: +48 12 636 98 44

Related Domains

External Links