Marketing-News.pl

Title

.: Marketing przy Kawie :.

Description

Dostęp do zawartości serwisu internetowego www.marketing-news.pl jest bezpłatny. Strona zawiera darmowy e-magazyn ("Marketing przy Kawie") oraz archiwum artykułów na tematy związane z marketingiem, przygotowanych specjalnie dla grupy zawodowych marketerów w Polsce. Już sam tytuł "Marketing przy Kawie" wskazuje na to, że naszym celem nie jest przedstawienie kompletu nowości marketingowych ani też szczególna drobiazgowość w kwestiach teoretycznych. Staramy się dostarczać informacji w sposób przystępny i ze sporą dozą poczucia humoru, co nie znaczy, że piszemy o sprawach błahych. Podajemy zarówno teorię, jak i aktualności w formie niedługich artykułów, mogących prowadzić do głębszej refleksji, wymiany opinii i pomysłów w środowisku marketingowym.

"Marketing przy Kawie" ma trzy cotygodniowe wydania: "MpK-Wiadomości", "MpK-Aktualności" oraz "MpK-Tematy". W pierwszym prezentujemy informacje prasowe na temat bieżących działań marketingowych firm polskich. W drugim z tytułów przedstawiamy opinie dotyczące aktualnych zagadnień marketingowych, które uznać można za "znaki naszych czasów". Trzeci zorientowany jest bardziej teoretycznie, jakkolwiek również kieruje się w stronę bieżących wydarzeń w obrębie marketingu oraz zagadnień pokrewnych w Polsce i za granicą.

Zamówienie "MpK" jest bezpłatne dla wszystkich i bardzo proste: wystarczy podać swój adres e-mailowy. Bezpłatną prenumeratę można zamówić na stronie Subskrypcja .

read more

Languages

polski (Polish)

Logos

Logo-marketing-news-pl.gif

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Marketing-News.pl&oldid=35990166"