İş Varant

Description

pulled from site's meta description

İş Yatırım’ın ihracını gerçekleştirmiş olduğu varantlar hakkında bilgi vermeyi hedefleyen bir sitedir. Site içerisinde yatırımcılara varant piyasası hakkında eğitici nitelikte bilgiler bulunmakla birlikte aynı zamanda en yüksek hacimli varantlar ve yeni ihraç edilen varantlar gibi bilgiler de sağlanmaktadır. Ayrıca site içeriğinde yer alan varant hesaplama ve analiz özellikleri sayesinde yatırımcıların endeks varantları, döviz varantları ve altın varantları gibi menkul kıymet haline getirilmiş opsiyonlar olarak da tanımlanan varantlar arasında seçim yapması kolaylaştırılmıştır. Sitede varant piyasasına yönelik piyasa yorum videoları, raporları ve analiz araçları yer almaktadır.


This is an automatically generated AboutUs page for Isvarant.net. Click the "Edit" button at the top of the page to make changes. Please read our Getting Started page if you need any help.

[[Category:Örtük oynaklık]]

[[Category:Aracı kuruluş varantları]][[Category:Nakdi uzlaşma]][[Category:Nakit sağma]][[Category:Zaman değeri]][[Category:İşlem komisyonu]][[Category:İş varant]][[Category:Fiyat değişimi]][[Category:Değer kaybı]] [[Category:Değer artışı]][[Category:İçsel değer]][[Category:Yükseliş]] [[Category:Düşüş]] [[Category:Fiyat yükselişi]] [[Category:Fiyat düşüşü]][[Category:İşlem kodu]] [[Category:Varant işlem kodu]][[Category:Dönüşüm oranı]][[Category:Kuruş varantları]] [[Category:Çarpan]][[Category:Düşük alım satım makası]][[Category:Başa baş noktası]][[Category:Varantın değeri]]Retrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Isvarant.net&oldid=52849022"