HaBeco.pl

Title

HABECO - Jednym słowem bezpieczeństwo

Description

O FIRMIE

HÅBECO prowadzi działalność w obszarze zabezpieczeń od 1954 roku i jest jedną z największych firm europejskich w branży. Wyroby firmy znajdują się w największych renomowanych przedsiębiorstwach i bankach w Szwecji, Norwegii, Danii oraz w wielu innych krajach. W Polsce firma obecna jest od roku 2001 jako HABECO-METRIX Protection Sp. z o.o. mająca swoją siedzibę w Tczewie.

ROZWÓJ

Od kwietnia 2003 roku firma HABECO-METRIX Protection Sp. z o.o. wyodrębniła się strukturalnie z holdingu Metrix S.A. i rozpoczęła nowy etap swojej działalności. ścisła współpraca z centralą w Szwecji pozwala na stały dostęp do najnowocześniejszych centrów badawczych i produkcyjnych na całym świecie. Dzięki temu HABECO-METRIX Protection Sp. z o.o. korzystając z usług najlepszych specjalistów, ciągle podnosi jakość swoich produktów oraz poziom świadczonych usług.

Marka

Marka HÅBECO jest dzisiaj synonimem zabezpieczeń o najwyższej jakości. Wszystkie wyroby firmy stanowią nie tylko najwyższe zabezpieczenie, ale dzięki oryginalnej konstrukcji i wzornictwu są one jednocześnie ozdobą wszystkich pomieszczeń, w których się znajdują. W efekcie naszych starań do rąk klienta trafiają produkty spełniające wymogi zgodne z certyfikatami oraz normami obowiązującymi w Polsce jak i w krajach europejskich.

Additional InformationRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=HaBeco.pl&oldid=24723852"