Grupapsb.pl

Title

Strona główna - PSB - Polskie Składy Budowlane

Description

Grupa Polskie Składy Budowlane jest największą siecią hurtowni w Polsce. PSB działa jako grupa zakupowo-sprzedażowa konsolidująca małe i średnie firmy handlujące materiałami budowlanymi. Są to rodzinne podmioty kupieckie, które mimo funkcjonowania pod wspólnym logiem sieci zachowują swoją niezależność.

Dostawcy - Partnerzy PSB - dokładamy wszelkich starań aby produkty wytwarzane lub dostarczane przez partnera były sprzedawane w jak największej ilości placówek naszej sieci,

Data powstania firmy - 14.04.1998r. Bogdan Panhirsz i Mirosław Lubarski zakładają firmę Panhirsz Sp. z o.o. z siedzibą Wełczu k/Buska Zdroju. W maju spółka zatrudnia ok. 30 byłych pracowników firmy Nida Gips. W czerwcu dalsze udziały w niej nabywa przeszło 40 podmiotów (w tym 29 hurtowni materiałów budowlanych, 5 producentów, firma transportowo-spedycyjna i osoby fizyczne). W październiku 1998 r. do spółki przystępuje kolejne 20 hurtowni ogólnobudowlanych. Firma mieści się w dzierżawionych pomieszczeniach Ekotrans, jednego z udziałowców, który zabezpiecza usługi transportowe spółce.

read more

Languages

polski (Polish)

Contact

Additional Information

Related Domains

External LinksRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Grupapsb.pl&oldid=25435278"