GoldenLine.pl

Title

GoldenLine: Droga profesjonalnego rozwoju

Description

Kluczem do realizacji własnych celów od zarania cywilizacji były współpraca z innymi, pomoc znajomych i szybki dostęp do informacji, a w dzisiejszym globalnym społeczeństwie informacyjnym są wręcz nieodzowne. Ukończenie dobrych studiów, napisanie ładnego CV albo niezły pomysł na biznes już nie wystarczy! Jeśli chcesz odnieść sukces, potrzebujesz kontaktów zawodowych oraz wiedzy o aktualnej sytuacji na nieustannie zmieniającym się rynku, której nie znajdziesz w książkach.

budowanie listy kontaktów biznesowych i znajomości zawodowych, a także dawnych kolegów z pracy albo ze szkoły - możesz ich zaprosić lub szukać w systemie. Dzięki temu możesz: szybko odnaleźć osoby, które Ci pomogą, uzyskać potrzebne Ci odpowiedzi, zgromadzić w jednym miejscu dawnych i obecnych przyjaciół i kolegów, wreszcie - wesprzeć innych własną pomocą i poradą.

płaszczyznę bezpośredniej wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy użytkownikami - wszelka wiedza pochodzi od ludzi, dlatego u nas eliminujemy pośredników, dając możliwość dzielenia się własnymi przemyśleniami (zakładka "o mnie" w profilu), zadawania pytań wybranym użytkownikom ("wyślij wiadomość") czy dyskusji na forum publicznym albo w zamkniętych grupach dyskusyjnych.

read more

Languages

polski (Polish)

Contact

's handle: nta111095 (CORPORATE)

Logos

Logo-goldenline-pl.gif

Additional InformationRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=GoldenLine.pl&oldid=13539328"