Fet.com.tr

Title

forumcampus

Description

Fet Yazılım 1994 yılında yüksek teknoloji ile kaliteli yazılımlar üretmek amacı ile kurulmuştur. Fet Yazılım kurulduğu günden bu yana yazılım ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermiştir.

Elektronik İş Çözümleri (B2B), Merkez Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS), Bayi Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS), Mobil Internet Uygulamaları (M-B2B), Ticari ve Sektörel Program Paketleri konusunda uzmanlaşmış olan şirket bu konuda Türkiye ’de önemli projelere öncü olarak imza atmıştır.

1995 Yılında Aygaz A.Ş. ile yapılan bir anlaşma ile Bayi MIS yazılımları konusunda ilk projesini üretmeye başlamış olan Fet Yazılım bunu daha sonra pek çok yeni referans ve yeni sektör ile sürdürmüştür. Aygaz A.Ş. projesinde yapılan Ar-Ge çalışmaları sırasında Fet Yazılım-Aselsan proje ortaklığı ile Türkiye’de ilk kez dağıtım araçları ile telsiz üzerinden yazılı data iletişimini gerçekleştirmiştir (R/F Mobil Data). Daha sonra mobil data konusunda yapılan çalışmalar SMS, Mobitex, WAP, GPRS konularında da yapılan proje ve Ar-Ge çalışmaları ile devam etmektedir. Mobil Data konusu Fet Yazılımın ana uzmanlık konularından biri olmuştur. Aynı proje dahilinde Türkiye‘nin ilklerinden birisi olan Otomatik Sesli Yanıt Sistemleri entegrasyonu gerçekleştirilmiştir. Bu projenin bir parçası olarak üretilmiş olan Ahtapot MIS paketi ve Fet Yazılım Mağazacılık Paketleri Türk bilgisayar kullanıcısının beğenisine bu projenin devamı olarak sunulmuştur.

read more

Languages

Türkçe (Turkish)

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Fet.com.tr&oldid=11945761"