Crossroads.com.ua

Title

.::. Молодiжне Перехрестя .::. Кіровоградська обласна молодіжна газета .::.

Description

Ідея створити молодіжну газету в Кіровограді виникла вже досить давно, але як не намагалися зробити такий подарунок студентам і старшокласникам міста і області, нічого не виходило. Нещодавно невелика група однодумців вирішила все ж побороти цю тенденцію і створити нову газету для молоді.

Адже у нашому місті проходить безліч цікавих заходів, концертів, існує велика кількість груп за інтересами, про які і варто розповідати усім. Молодь живе, ходить на дискотеки, все так же прогулює уроки та пари і про це треба писати. Не обійдеться і без проблем. Їх багато, що й говорити. Але якщо хоча б маленьку частину їх ми могли вирішити через нашу газету, то видавництво її не було б не марною працею.

Кожен бажаючий може спробувати себе у ролі журналіста, репортера, фотографа, дизайнера. На сторінках її ви зможете знайти як серйозні, так і розважальні матеріали, що напевно буде дуже великим плюсом для тих, хто займається і громадською діяльністю, і живе повноцінним студентським життям. Адже ми ставили собі на меті зробити цікаву, саме цікаву газету.

read more

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Crossroads.com.ua&oldid=24050356"