Carti.ir خرید کارت شارژ ایرانسل و همراه اول

About Carti.ir

این وب‌سایت بهترین انتخاب برای خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا است. امکان شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ اینترنت وایمکس ایرانسل نیز در آن فراهم است. همچنین یک نرم‌افزار خرید شارژ برای گوشی‌های اندروید نیز ارائه کرده است. پرداخت در این با تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است، و پس از پرداخت، کد شارژ را با ایمیل و پیامک برای شما می‌فرستد.

خرید شارژ در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین هزینه، به آسان‌ترین شکل

کارتی یک سامانه اینترنتی است که خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا از آن به آسان‌ترین شکل و پایین ترین قیمت ممکن امکان پذیر است. شما می‌توانید مبالغ مختلف کارت شارژ اوپراتورهای مخابراتی ایرانی را برای سیم کارت اعتباری خود انتخاب کنید، و پس از پرداخت مبلغ آن به کمک یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، کد شارژ را مشاهده کنید، و آن را از طریق ایمیل و پیامک رایگان نیز دریافت نمایید.

شارژ مستقیم ایرانسل

امکان شارژ مستقیم ایرانسل نیز در این سامانه وجود دارد. در این روش، شما شماره تلفن ایرانسل خود و مبلغ دلخواه شارژتان را وارد می‌کنید و پس از پرداخت، بدون این که نیاز به وارد کردن هیچ کدی وجود داشته باشد، سیم‌کارت ایرانسل شما به صورت خودکار شارژ می‌شود. شما در این روش، این اختیار را دارید که سیم‌کارت خود را به صورت شارژ معمولی یا شارژ شگفت انگیز شارژ نمایید.

شارژ مستقیم وایمکس ایرانسل

شارژ مستقیم اینترنت وایمکس ایرانسل یکی دیگر از امکانات وب‌سایت کارتی است. برای پرداخت هزینه وایمکس و شارژ مجدد اینترنت وایمکس ایرانسل، کافی است به صفحه شارژ وایمکس ایرانسل بروید، شناسه وایمکس ایرانسل و مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید، تا پس از پرداخت هزینه، وایمکس شما بلافاصله شارژ شود.

نرم‌افزار خرید شارژ برای اندروید

همچنین شما می‌توانید نرم‌افزار خرید شارژ کارتی را روی تلفن اندرویدی خود نصب کنید، و توسط این اپلیکیشن شارژ ایرانسل، همراه اول و تالیا را تهیه کنید و با لمس یک دکمه و بدون نیاز به وارد کردن کد، تلفن همراه خود را شارژ کنید.

وبلاگ کارتی

وبلاگ کارتی پایگاهی جامع است که اطلاعات و آموزش‌های مربوط به سرویس‌های مختلف اوپراتورهای ایرانی تلفن همراه را منعکس می‌کند. طرح‌های تشویقی، تعرفه‌ها و شیوه‌ی استفاده از خدمات تلفن همراه از مطالبی است که در این بخش از سایت کارتی، به کاربران ارائه می‌شود.

خرید شارژ از کارتی

  • سرعت در خرید
  • قیمت مناسب
  • پرداخت با تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب
  • ارسال کد شارژ به شما از طریق ایمیل و پیامک رایگان
  • امکان شارژ مستقیم ایرانسل بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ
  • امکان پرداخت هزینه و شارژ اینترنت وایمکس ایرانسل
  • پشتیبانی ایمیلی و تلفنی در صورت بروز هر گونه مشکل


Retrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=Carti.ir&oldid=26486895"