CarexIm.com.ua

Title

КАРЕКСІМ - Балканкар (Balkancar), підйомно-транспортне та складське обладнання: продаж, гарантія, сервіс, ремонт

Description

ПPO HAC

Карексім - зовнішньоторговельна комерційна компанія, що займається імпортом та продажем підйомно-транспортної техніки «Балканкар», комплектуючих і запасних частин до неї, а також гарантійним и післягарантійним обслуговуванням техніки, ремонтом та відновленням навантажувачів.

На сьогодні на ринку підйомно-транспортного обладнання пропозицій немало. І, як здається, чим можна здивувати зацікавленого споживача? Компаній, що пропонують підйомно-транспортне обладнання різних виробників, багато. Але чи завжди можливо задовольнити потреби широкого кола споживачі? Як знайти золоту середину сполучення якості, ціни, надійності та зручності в експлуатації?

Наші менеджери здійснять усі Ваші найсміливіші побажання. Компанія готова взяти на себе всю роботу: від найдрібнішого ремонту до виконання великих оптових замовлень на поставку, обслуговування та комплексний ремонт обладнання. Освіта, досвід, стиль роботи співробітників та їх прагнення та постійна готовність, професіональна кваліфікація визначають сучасні досягнення компанії. Карексім гарантує їх успіх у майбутньому.

read more

Languages

українська (Ukrainian)

Additional Information

Related DomainsRetrieved from "http://aboutus.com/index.php?title=CarexIm.com.ua&oldid=23975701"